Uğur Kaplan Kanalı – Youtube Kanal Tavsiyesi

0 93

Uğur Kaplan Kanalı – Youtube Kanal Tavsiyesi

Bu ikinci Youtube kanal tavsiyesi yazım. Daha önceden Flu TV kanalı hakkında yazmıştım. Şimdi hakkında yazacağım kanalın adı ise Uğur Kaplan. Kanala buradan ulaşabilirsiniz.

Uğur Kaplan kanalını pandeminin ilk zamanlarında keşfettim. Zaten Youtube üzerinden sürekli tamir ve restorasyon videoları izliyordum, çoğu yabancı kanallardı. Youtube algoritması al biraz da kendi ülkenden birini seyret deyip Uğur Kaplan kanalını karşıma çıkardı 🙂

Kanal Hakkında

Kanal; Youtube üzerinde benzerleri çok olan bir tamir kanalı. Asıl odaklandığı konu ise elektronik cihazlar, daha çok telefon ve bilgisayar. Kanalın kendi hakkındaki açıklaması aşağıda

Tamirat tadilat, Al yap sat, Restorasyon, Yenileme, Bit pazarı, inceleme, Vlog, Rc arabalar, Teknoloji, Seyahat, Sanat, El becerisi, Karşılaştırma, Kendin yap, Ürün inceleme gibi yapmaktan keyif aldığım bir çok içerikle sizlerin karşısındayım.

Uğur Kaplan Kanalı
Uğur Kaplan Kanal Görseli
Uğur Kaplan Kanal Görseli

Neden Tavsiye Ediyorum?

Çünkü yaklaşık yarım saat önce bir videosunu izleyeyim dedim, çekirdeğimi, içeceğimi hazırladım ve bilgisayarın başına oturdum. Yaklaşık yarım saat boyunca iPhone 7 tamirat videosu izledim. Rahatlatıcı video izlemek gibi bir şey sanırım 🙂 Bir kanal bana bunu yaptırıyorsa neden hakkında bir yazı yazmayayım diye düşündüm.

Kanaldaki Programlar

Kanaldaki videolar arasında en çok izlediklerim “Tamirat Tadilat” ve “Al Yap Sat” başlığı altındakiler.

Tamirat Tadilat adı üstünde. Kendisine gelen cihazları tamir ediyor. Al Yap Sat ise şu şekilde. Uğur Kaplan çalışmayan bir cihazı satın alıyor, gerekli parçaları temin edip, cihazı onarıp tekrardan satışa koyuyor. Hatta kendisine kaç liraya mal olduğunu ve kaç lira kar koyup satacağını da açıklıyor videolarda.

Bu arada videolarda neyi neden yaptığını da anlatıyor, öğretici bir yanı da var diye düşünebilirsiniz.

Yukarıda yazdıklarım dışında da videolar var. Bit pazarı gezmek gibi örneğin. Bit pazarı videoları başka kanallarda da karşıma çıkıyor, ilgimi çekiyor açıkçası bit pazarları.

Bitirelim

Kısacası Uğur Kaplan kanalını tavsiye ediyorum. Elektronik cihazlara meraklıysanız ilginizi çekecektir. Ben kendi bilgisayarlarımı kendim topladığım ve bir arıza olduğunda da kendim çözmeyi sevdiğim için benim ilgimi çekiyor açıkçası bu tür kanallar.

Başka bir kanal tavsiyesinde görüşmek üzere. Hoşçakalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası